Selected image for KORKMAZ Ѓезве пролине а296

KORKMAZ Ѓезве пролине а296

760ДЕН

Боја:Сребрена

Опис на производот

KORKMAZ Ѓезве пролине а296

Спецификации

Бренд
KORKMAZ

Тежина и димензии

Тежина
0.87 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сребрена

Ананас ID

Шифра на производот
381V8PEC0I

EAN /   код

EAN /   код
ANFZVB61EI
760ДЕН

Опис на производот

KORKMAZ Ѓезве пролине а296

Спецификации

Бренд
KORKMAZ

Тежина и димензии

Тежина
0.87 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сребрена

Ананас ID

Шифра на производот
381V8PEC0I

EAN /   код

EAN /   код
ANFZVB61EI
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.