Selected image for KORKMAZ Ѓезве пролине а297

KORKMAZ Ѓезве пролине а297

870ДЕН

Боја:Сребрена

Опис на производот

KORKMAZ Ѓезве пролине а297

Спецификации

Бренд
KORKMAZ

Тежина и димензии

Тежина
0.87 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сребрена

Ананас ID

Шифра на производот
IW0V82IM67

EAN /   код

EAN /   код
ANBZVB6E4E
870ДЕН

Опис на производот

KORKMAZ Ѓезве пролине а297

Спецификации

Бренд
KORKMAZ

Тежина и димензии

Тежина
0.87 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сребрена

Ананас ID

Шифра на производот
IW0V82IM67

EAN /   код

EAN /   код
ANBZVB6E4E
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.