Selected image for KORKMAZ Сет ѓезве ко а1239 гранит

KORKMAZ Сет ѓезве ко а1239 гранит

Хомакс
2.540ДЕН

Боја:Крем

Опис на производот

KORKMAZ Сет ѓезве ко а1239 гранит

Спецификации

Бренд
KORKMAZ

Тежина и димензии

Тежина
0.87 kg

Карактеристики

Боја на производот
Крем

Ананас ID

Шифра на производот
H31V8JV710

EAN /   код

EAN /   код
ANDYVB6RO5
2.540ДЕН

Опис на производот

KORKMAZ Сет ѓезве ко а1239 гранит

Спецификации

Бренд
KORKMAZ

Тежина и димензии

Тежина
0.87 kg

Карактеристики

Боја на производот
Крем

Ананас ID

Шифра на производот
H31V8JV710

EAN /   код

EAN /   код
ANDYVB6RO5
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.