Selected image for Корниза 16-19мм 2м па6-24

Корниза 16-19мм 2м па6-24

Хомакс
690ДЕН

Боја:Бронза

Опис на производот

Корниза 16-19мм 2м па6-24

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
1.63 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бронза

Ананас ID

Шифра на производот
ZJC38LBZNZ

EAN /   код

EAN /   код
AN3HJOZ3LN
690ДЕН

Опис на производот

Корниза 16-19мм 2м па6-24

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
1.63 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бронза

Ананас ID

Шифра на производот
ZJC38LBZNZ

EAN /   код

EAN /   код
AN3HJOZ3LN
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.