Selected image for KOROGLU Топломер detect без жива

KOROGLU Топломер detect без жива

268ДЕН

Опис на производот

Термометар за мерење на телесна температура без жива.

Спецификации

Бренд
KOROGLU

Тежина и димензии

Тежина
0.23 kg

Ананас ID

Шифра на производот
G3N6X2RPEV

EAN /   код

EAN /   код
8606015291901
268ДЕН

Опис на производот

Термометар за мерење на телесна температура без жива.

Спецификации

Бренд
KOROGLU

Тежина и димензии

Тежина
0.23 kg

Ананас ID

Шифра на производот
G3N6X2RPEV

EAN /   код

EAN /   код
8606015291901
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.