Selected image for Корпа бамбус ек167-28

Корпа бамбус ек167-28

5.169ДЕН

Износ на рата: 900 ДЕН

Ратата е од информативен карактер

info icon
nlb-svg

Боја:Крем

Опис на производот

Корпа бамбус ек167-28

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
1.68 kg

Карактеристики

Боја на производот
Крем

Ананас ID

Шифра на производот
S5H38U7TV8

EAN /   код

EAN /   код
ANKMIOZDJS
5.169ДЕН

Износ на рата: 900 ДЕН

Ратата е од информативен карактер

info icon
nlb-svg

Опис на производот

Корпа бамбус ек167-28

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
1.68 kg

Карактеристики

Боја на производот
Крем

Ананас ID

Шифра на производот
S5H38U7TV8

EAN /   код

EAN /   код
ANKMIOZDJS
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.