Selected image for Корпа за детергент ви0028

Корпа за детергент ви0028

215ДЕН

Боја:Кафе

Опис на производот

Корпа за детергент ви0028

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
1.12 kg

Карактеристики

Боја на производот
Кафе

Ананас ID

Шифра на производот
2XX58ZFFHE

EAN /   код

EAN /   код
AN1QDOZAPK
215ДЕН

Опис на производот

Корпа за детергент ви0028

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
1.12 kg

Карактеристики

Боја на производот
Кафе

Ананас ID

Шифра на производот
2XX58ZFFHE

EAN /   код

EAN /   код
AN1QDOZAPK
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.