Selected image for Корпа за отпадоци 18л дун 09403

Корпа за отпадоци 18л дун 09403

320ДЕН

Боја:Сива

Опис на производот

Корпа за отпадоци 18л дун 09403

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
1.29 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сива

Ананас ID

Шифра на производот
RJH382P1UP

EAN /   код

EAN /   код
ANFHIOZZV7
320ДЕН

Опис на производот

Корпа за отпадоци 18л дун 09403

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
1.29 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сива

Ананас ID

Шифра на производот
RJH382P1UP

EAN /   код

EAN /   код
ANFHIOZZV7
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.