Selected image for Корпа за отпадоци 18л дун 09403

Корпа за отпадоци 18л дун 09403

Хомакс
320ДЕН

Боја:Крем

Опис на производот

Корпа за отпадоци 18л дун 09403

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
1.29 kg

Карактеристики

Боја на производот
Крем

Ананас ID

Шифра на производот
5TP389UILQ

EAN /   код

EAN /   код
ANK9HOZ259
320ДЕН

Опис на производот

Корпа за отпадоци 18л дун 09403

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
1.29 kg

Карактеристики

Боја на производот
Крем

Ананас ID

Шифра на производот
5TP389UILQ

EAN /   код

EAN /   код
ANK9HOZ259
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.