Selected image for Корпа за отпадоци ви 0093 20лт

Корпа за отпадоци ви 0093 20лт

370ДЕН

Боја:Бела

Опис на производот

Корпа за отпадоци ви 0093 20лт

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
1.29 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
COH38FAD0C

EAN /   код

EAN /   код
ANXHIOZPOF
370ДЕН

Опис на производот

Корпа за отпадоци ви 0093 20лт

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
1.29 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
COH38FAD0C

EAN /   код

EAN /   код
ANXHIOZPOF
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.