Slike Корпа за отпадоци ви0091 50л
Slike Корпа за отпадоци ви0091 50л

Корпа за отпадоци ви0091 50л

Хомакс
690ДЕН

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

Корпа за отпадоци ви0091 50л

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
HCH385BGRK

EAN /   код

EAN /   код
AN6IIOZBAQ
690ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Корпа за отпадоци ви0091 50л

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
HCH385BGRK

EAN /   код

EAN /   код
AN6IIOZBAQ

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.