Slike Кран METALAC Aquabi Eco Sink сива боја
Slike Кран METALAC Aquabi Eco Sink сива боја
Slike Кран METALAC Aquabi Eco Sink сива боја
Slike Кран METALAC Aquabi Eco Sink сива боја
Slike Кран METALAC Aquabi Eco Sink сива боја
Slike Кран METALAC Aquabi Eco Sink сива боја
Slike Кран METALAC Aquabi Eco Sink сива боја
Slike Кран METALAC Aquabi Eco Sink сива боја

Кран METALAC Aquabi Eco Sink сива боја

АНАНАС ШОП
2.220ДЕН

Боја:Сива

Информации за испорака

Опис на производот

Во составот на телото на славината AQUABI, бакарот учествува со околу 60%, со што се обезбедува висок квалитет на легурата. Керамичките мешалки SEDAL се инсталирани во славините AQUABI, кои обезбедуваат прецизно мешање на водата и долговечност на производот.
Карактеристики:
• Тип: Стоечки
• Големина на конец: 2-M6
• Аголна димензија (степени): 15
• Дијаметар (мм): fi 48
• Висина (мм): 100,8

Спецификации

Бренд
METALAC

Karakteristike

Tip proizvoda
Oprema za kupatila
Boja
Сива
Tip montaže
Стоејќи

Dimenzije proizvoda

Visina
100.8 mm

Ананас ID

Шифра на производот
1DBPXWX5TK

EAN /   код

EAN /   код
8600034906686
2.220ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Во составот на телото на славината AQUABI, бакарот учествува со околу 60%, со што се обезбедува висок квалитет на легурата. Керамичките мешалки SEDAL се инсталирани во славините AQUABI, кои обезбедуваат прецизно мешање на водата и долговечност на производот.
Карактеристики:
• Тип: Стоечки
• Големина на конец: 2-M6
• Аголна димензија (степени): 15
• Дијаметар (мм): fi 48
• Висина (мм): 100,8

Спецификации

Бренд
METALAC

Karakteristike

Tip proizvoda
Oprema za kupatila
Boja
Сива
Tip montaže
Стоејќи

Dimenzije proizvoda

Visina
100.8 mm

Ананас ID

Шифра на производот
1DBPXWX5TK

EAN /   код

EAN /   код
8600034906686

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.