Slike Кран за када METALAC Aquabi Mamba Black Edition црна
Slike Кран за када METALAC Aquabi Mamba Black Edition црна
Slike Кран за када METALAC Aquabi Mamba Black Edition црна
Slike Кран за када METALAC Aquabi Mamba Black Edition црна
Slike Кран за када METALAC Aquabi Mamba Black Edition црна
Slike Кран за када METALAC Aquabi Mamba Black Edition црна
Slike Кран за када METALAC Aquabi Mamba Black Edition црна
Slike Кран за када METALAC Aquabi Mamba Black Edition црна

Кран за када METALAC Aquabi Mamba Black Edition црна

АНАНАС ШОП
3.990 ДЕНЗаштеда 600 ДЕН
3.390ДЕН
Понудата важи од 04/12/2023 до 31/12/2023

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

Во составот на телото на славината AQUABI, бакарот учествува со околу 60%, што обезбедува висок квалитет на легурата. Керамичките миксери SEDAL се инсталирани во славините AQUABI, кои обезбедуваат прецизно мешање на водата и долговечност на производот.
Карактеристики:
• Тип: Ѕид
• Големина на конец: G1/2
• Аголна димензија (степени): 8
• Дијаметар (мм): fi 65
• Висина (мм): 119

Спецификации

Бренд
METALAC

Karakteristike

Tip proizvoda
Oprema za kupatila
Boja
Црна
Tip montaže
Ѕид

Dimenzije proizvoda

Visina
119 mm

Ананас ID

Шифра на производот
BHBPX5Y3F0

EAN /   код

EAN /   код
8600034909847
3.990 ДЕНЗаштеда 600 ДЕН
3.390ДЕН
Понудата важи од 04/12/2023 до 31/12/2023

Информации за испорака

Опис на производот

Во составот на телото на славината AQUABI, бакарот учествува со околу 60%, што обезбедува висок квалитет на легурата. Керамичките миксери SEDAL се инсталирани во славините AQUABI, кои обезбедуваат прецизно мешање на водата и долговечност на производот.
Карактеристики:
• Тип: Ѕид
• Големина на конец: G1/2
• Аголна димензија (степени): 8
• Дијаметар (мм): fi 65
• Висина (мм): 119

Спецификации

Бренд
METALAC

Karakteristike

Tip proizvoda
Oprema za kupatila
Boja
Црна
Tip montaže
Ѕид

Dimenzije proizvoda

Visina
119 mm

Ананас ID

Шифра на производот
BHBPX5Y3F0

EAN /   код

EAN /   код
8600034909847

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.