Selected image for Крем URIAGE XEMOSE 200мл

Крем URIAGE XEMOSE 200мл

820ДЕН

Опис на производот

Дејство:

• Го обновува епидермисот: ги хидрира и смирува иритациите.

• За лице и тело. За бебиња, деца и возрасни.

Начин на употреба: Нанесете на чиста кожа на лице и тело.


Намена: Универзален омекнувачки крем наменет за сува и екстремно сува кожа и кожа склона кон атопија.

Спецификации

Бренд
URIAGE

Тежина и димензии

Тежина
0.35 kg

Карактеристики

Пол
Унисекс
Волумен
200 ml
Погоден за сите типови кожа
За сува кожа
Ефект за нега на кожата
Univerzalna emolijentna krema namenjena suvoj i izrazito suvoj koži i koži sklonoj atopiji.
Како да се користи
Naneti na čistu kožu lica i tela.
Без суровост
Не
Не содржи
Без парабен и без мирис. Хипоалергично и некомедогено.
Состојки
Термална вода Uriage, Cerasterol-2F, шеа путер.

Ананас ID

Шифра на производот
AMJEFO4G2D

EAN /   код

EAN /   код
3661434004841
820ДЕН

Опис на производот

Дејство:

• Го обновува епидермисот: ги хидрира и смирува иритациите.

• За лице и тело. За бебиња, деца и возрасни.

Начин на употреба: Нанесете на чиста кожа на лице и тело.


Намена: Универзален омекнувачки крем наменет за сува и екстремно сува кожа и кожа склона кон атопија.

Спецификации

Бренд
URIAGE

Тежина и димензии

Тежина
0.35 kg

Карактеристики

Пол
Унисекс
Волумен
200 ml
Погоден за сите типови кожа
За сува кожа
Ефект за нега на кожата
Univerzalna emolijentna krema namenjena suvoj i izrazito suvoj koži i koži sklonoj atopiji.
Како да се користи
Naneti na čistu kožu lica i tela.
Без суровост
Не
Не содржи
Без парабен и без мирис. Хипоалергично и некомедогено.
Состојки
Термална вода Uriage, Cerasterol-2F, шеа путер.

Ананас ID

Шифра на производот
AMJEFO4G2D

EAN /   код

EAN /   код
3661434004841
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.