Selected image for Кристални чаши за коктел, 6, 295мл

Кристални чаши за коктел, 6, 295мл

Living Inn Skopje
820ДЕН

Боја:Транспарентна

Опис на производот

Кристални чаши за коктел, 6, 295мл

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
2 kg

Карактеристики

Боја на производот
Транспарентна

Ананас ID

Шифра на производот
DE2J8675F7

EAN /   код

EAN /   код
ANRNZV7UPV
820ДЕН

Опис на производот

Кристални чаши за коктел, 6, 295мл

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
2 kg

Карактеристики

Боја на производот
Транспарентна

Ананас ID

Шифра на производот
DE2J8675F7

EAN /   код

EAN /   код
ANRNZV7UPV
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.