Slike KRKA Пиковит форте
Slike KRKA Пиковит форте

KRKA Пиковит форте

ПЗУ Аптека Полин
226ДЕН

Боја:Без боја

Информации за испорака

Опис на производот

Пиковит форте таблетите содржат единаесет есенцијални витамини, во количества кои се соодветни со препорачаните дневни дози, за деца на 7 годишна возраст и постари.
Бидејќи не содржат шеќер,кој е потребен за раст и развој на бактериите.
Пиковит форте обложените таблети немаат штетно влијание врз забите.

Спецификации

Бренд
KRKA

Карактеристики

Боја на производот
Без боја
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
INV3KUVSTU

EAN /   код

EAN /   код
3838989562410
226ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Пиковит форте таблетите содржат единаесет есенцијални витамини, во количества кои се соодветни со препорачаните дневни дози, за деца на 7 годишна возраст и постари.
Бидејќи не содржат шеќер,кој е потребен за раст и развој на бактериите.
Пиковит форте обложените таблети немаат штетно влијание врз забите.

Спецификации

Бренд
KRKA

Карактеристики

Боја на производот
Без боја
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
INV3KUVSTU

EAN /   код

EAN /   код
3838989562410
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.