Selected image for Крзнени Шпилкозни

Крзнени Шпилкозни

Muppet Kids
1.450ДЕН

Боја:Розева

Големина

Опис на производот

Опис на производот:
Достапно во 3 бои :
Бела
Кремова
Розова
Сина
Капа со уши
Внатрешно цели поставени
Се откопчуваат целосно на предниот дел со петличиња
Изработен од пријатен мек и удобен материјал
Изработено од 100% памук
Се пери на 30°С
Се пегла на 150

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Машки
Сезоната
Пролет
Големина
6-9

Ананас ID

Шифра на производот
8EQ3HHXJ9L

EAN /   код

EAN /   код
41162237444257
1.450ДЕН

Опис на производот

Опис на производот:
Достапно во 3 бои :
Бела
Кремова
Розова
Сина
Капа со уши
Внатрешно цели поставени
Се откопчуваат целосно на предниот дел со петличиња
Изработен од пријатен мек и удобен материјал
Изработено од 100% памук
Се пери на 30°С
Се пегла на 150

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Машки
Сезоната
Пролет
Големина
6-9

Ананас ID

Шифра на производот
8EQ3HHXJ9L

EAN /   код

EAN /   код
41162237444257
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.