Selected image for Кукла за правење фризури

Кукла за правење фризури

Loco Croco
380ДЕН

Боја:Розева

Опис на производот

Кукла за правење фризури

Содржи додатоци
- чешел
- ластичиња за коса
- штипки за коса
- обетки

Наменета за деца над 3 години

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.48 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски

Ананас ID

Шифра на производот
YFUEV6TX4I

EAN /   код

EAN /   код
AN6DEVQ0E6
380ДЕН

Опис на производот

Кукла за правење фризури

Содржи додатоци
- чешел
- ластичиња за коса
- штипки за коса
- обетки

Наменета за деца над 3 години

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.48 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски

Ананас ID

Шифра на производот
YFUEV6TX4I

EAN /   код

EAN /   код
AN6DEVQ0E6
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.