Selected image for KULSAN Чинија 25217бл рамекин кул

KULSAN Чинија 25217бл рамекин кул

Хомакс
240ДЕН

Боја:Црна

Опис на производот

KULSAN Чинија 25217бл рамекин кул

Спецификации

Бренд
KULSAN

Тежина и димензии

Тежина
0.81 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
GV88673G2F

EAN /   код

EAN /   код
AN5QWB6VFD
240ДЕН

Опис на производот

KULSAN Чинија 25217бл рамекин кул

Спецификации

Бренд
KULSAN

Тежина и димензии

Тежина
0.81 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
GV88673G2F

EAN /   код

EAN /   код
AN5QWB6VFD
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.