Selected image for KULSAN Чинија 25326бл рамекин кул

KULSAN Чинија 25326бл рамекин кул

Хомакс
370ДЕН

Боја:Црна

Опис на производот

KULSAN Чинија 25326бл рамекин кул

Спецификации

Бренд
KULSAN

Тежина и димензии

Тежина
0.87 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
Y9886K99NQ

EAN /   код

EAN /   код
ANAQWB63M2
370ДЕН

Опис на производот

KULSAN Чинија 25326бл рамекин кул

Спецификации

Бренд
KULSAN

Тежина и димензии

Тежина
0.87 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
Y9886K99NQ

EAN /   код

EAN /   код
ANAQWB63M2
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.