Selected image for KULSAN Чинија 30034рм кул

KULSAN Чинија 30034рм кул

Хомакс
970ДЕН

Боја:Сива

Опис на производот

KULSAN Чинија 30034рм кул

Спецификации

Бренд
KULSAN

Тежина и димензии

Тежина
0.81 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сива

Ананас ID

Шифра на производот
FJL86XGBUO

EAN /   код

EAN /   код
AN5IWB6ISS
970ДЕН

Опис на производот

KULSAN Чинија 30034рм кул

Спецификации

Бренд
KULSAN

Тежина и димензии

Тежина
0.81 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сива

Ананас ID

Шифра на производот
FJL86XGBUO

EAN /   код

EAN /   код
AN5IWB6ISS
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.