Selected image for KULSAN Даска кул 17013бл

KULSAN Даска кул 17013бл

Хомакс
820ДЕН

Боја:Црна

Опис на производот

KULSAN Даска кул 17013бл

Спецификации

Бренд
KULSAN

Тежина и димензии

Тежина
1.38 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
B1886Q0QRR

EAN /   код

EAN /   код
AN1TWB63LE
820ДЕН

Опис на производот

KULSAN Даска кул 17013бл

Спецификации

Бренд
KULSAN

Тежина и димензии

Тежина
1.38 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
B1886Q0QRR

EAN /   код

EAN /   код
AN1TWB63LE
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.