Selected image for Кутија фриго 6л 246

Кутија фриго 6л 246

Хомакс
180ДЕН

Боја:Без боја

Опис на производот

Кутија фриго 6л 246

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.87 kg

Карактеристики

Боја на производот
Без боја

Ананас ID

Шифра на производот
RYE5V0M0GT

EAN /   код

EAN /   код
ANEUA1SCQQ
180ДЕН

Опис на производот

Кутија фриго 6л 246

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.87 kg

Карактеристики

Боја на производот
Без боја

Ананас ID

Шифра на производот
RYE5V0M0GT

EAN /   код

EAN /   код
ANEUA1SCQQ
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.