Slike Кутија за алат пвц 102х100х60мм
Slike Кутија за алат пвц 102х100х60мм

Кутија за алат пвц 102х100х60мм

Меркур
35ДЕН

Боја:Сина

Информации за испорака

Опис на производот

• Организатор за алати и ситни делови.
• Лесно се нажлебуваат една над друга.
• Димензија 102мм х 100мм х 60мм

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Технички детали

Боја на производот
Сина

Ананас ID

Шифра на производот
R5REC8WI37

EAN /   код

EAN /   код
400518756200
35ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

• Организатор за алати и ситни делови.
• Лесно се нажлебуваат една над друга.
• Димензија 102мм х 100мм х 60мм

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Технички детали

Боја на производот
Сина

Ананас ID

Шифра на производот
R5REC8WI37

EAN /   код

EAN /   код
400518756200
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.