Selected image for Кутија за леб дун 5330

Кутија за леб дун 5330

515ДЕН

Боја:Бела

Опис на производот

Кутија за леб дун 5330

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.87 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
CAT76UD7Q5

EAN /   код

EAN /   код
ANJCYB64CW
515ДЕН

Опис на производот

Кутија за леб дун 5330

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.87 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
CAT76UD7Q5

EAN /   код

EAN /   код
ANJCYB64CW
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.