Selected image for Кутија за лук л394

Кутија за лук л394

Хомакс
59ДЕН

Боја:Бела

Опис на производот

Кутија за лук л394

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.87 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
ZE186IS5SZ

EAN /   код

EAN /   код
AN4HXB6GQ8
59ДЕН

Опис на производот

Кутија за лук л394

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.87 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
ZE186IS5SZ

EAN /   код

EAN /   код
AN4HXB6GQ8
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.