Selected image for Кутија за складирање 474 фриго 70л ви

Кутија за складирање 474 фриго 70л ви

Хомакс
960ДЕН

Боја:Без боја

Опис на производот

Кутија за складирање 474 фриго 70л ви

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.87 kg

Карактеристики

Боја на производот
Без боја

Ананас ID

Шифра на производот
FQ476ZWMMU

EAN /   код

EAN /   код
AN38ZB6QDM
960ДЕН

Опис на производот

Кутија за складирање 474 фриго 70л ви

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.87 kg

Карактеристики

Боја на производот
Без боја

Ананас ID

Шифра на производот
FQ476ZWMMU

EAN /   код

EAN /   код
AN38ZB6QDM
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.