Selected image for Кутија за складирање 968 фриго 3л ви

Кутија за складирање 968 фриго 3л ви

65ДЕН

Боја:Без боја

Опис на производот

Кутија за складирање 968 фриго 3л ви

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.87 kg

Карактеристики

Боја на производот
Без боја

Ананас ID

Шифра на производот
SZ086XJ94K

EAN /   код

EAN /   код
ANEKXB6JH6
65ДЕН

Опис на производот

Кутија за складирање 968 фриго 3л ви

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.87 kg

Карактеристики

Боја на производот
Без боја

Ананас ID

Шифра на производот
SZ086XJ94K

EAN /   код

EAN /   код
ANEKXB6JH6
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.