Selected image for Кутија за складирање храна - 3 ма203 лос

Кутија за складирање храна - 3 ма203 лос

Хомакс
415ДЕН

Боја:Без боја

Опис на производот

Кутија за складирање храна - 3 ма203 лос

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
1.8 kg

Карактеристики

Боја на производот
Без боја

Ананас ID

Шифра на производот
AST760JXYN

EAN /   код

EAN /   код
ANO9YB61SJ
415ДЕН

Опис на производот

Кутија за складирање храна - 3 ма203 лос

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
1.8 kg

Карактеристики

Боја на производот
Без боја

Ананас ID

Шифра на производот
AST760JXYN

EAN /   код

EAN /   код
ANO9YB61SJ
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.