Slike KYANA Гел за коса EXTREME 200 мл.
Ново
Slike KYANA Гел за коса EXTREME 200 мл.
Ново

KYANA Гел за коса EXTREME 200 мл.

Premium Professional
280ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

KYANA гелот за коса има специјален состав кој нуди фино стилизирање, нудејќи и еластичност на косата.
УВ филтрите од кои се состои гелот, ја штитат косата од оштетување предизвикано од сончевото зрачење, додека содржината на провитамин B5 ја храни косата длабински, правејќи ја витална и сјајна.

Спецификации

Бренд
KYANA

Ананас ID

Шифра на производот
RVTXOQOQFR

EAN /   код

EAN /   код
1005630000016
280ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

KYANA гелот за коса има специјален состав кој нуди фино стилизирање, нудејќи и еластичност на косата.
УВ филтрите од кои се состои гелот, ја штитат косата од оштетување предизвикано од сончевото зрачење, додека содржината на провитамин B5 ја храни косата длабински, правејќи ја витална и сјајна.

Спецификации

Бренд
KYANA

Ананас ID

Шифра на производот
RVTXOQOQFR

EAN /   код

EAN /   код
1005630000016
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.