Slike KYANA Шампон против првут и мрсна коса 250 мл.
Ново
Slike KYANA Шампон против првут и мрсна коса 250 мл.
Ново

KYANA Шампон против првут и мрсна коса 250 мл.

Premium Professional
400ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

КYANA шампонот против првут и мрсна коса нуди брз и ефетривен третман за мрснотијата, чешањето и првутот.
Му прави влабинско чистење на скалпот, ја регулира мрсната коса исто времено превентирајќи го скалпот од микроорганизми.
Благодарение на селективните активни состојки на косата, и дава виталност на косата и сјај. Шампонот е погоден за секојдневна употреба.
Се нанесува пропорцнионално по должината на косата.
Се масира леко и се остава да отстои 5 мин.
Потоа добро се одмива и се повторува процесот.

Спецификации

Бренд
KYANA

Ананас ID

Шифра на производот
XLTXOK4I2O

EAN /   код

EAN /   код
5206707002698
400ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

КYANA шампонот против првут и мрсна коса нуди брз и ефетривен третман за мрснотијата, чешањето и првутот.
Му прави влабинско чистење на скалпот, ја регулира мрсната коса исто времено превентирајќи го скалпот од микроорганизми.
Благодарение на селективните активни состојки на косата, и дава виталност на косата и сјај. Шампонот е погоден за секојдневна употреба.
Се нанесува пропорцнионално по должината на косата.
Се масира леко и се остава да отстои 5 мин.
Потоа добро се одмива и се повторува процесот.

Спецификации

Бренд
KYANA

Ананас ID

Шифра на производот
XLTXOK4I2O

EAN /   код

EAN /   код
5206707002698
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.