Slike KYANA Спреј за коса EXTREME 500 мл.
Ново
Slike KYANA Спреј за коса EXTREME 500 мл.
Ново

KYANA Спреј за коса EXTREME 500 мл.

Premium Professional
450ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

KYANA спрејот за коса Extremе дава одлично зацврстување на косата.
Дизајниран е за оние кои бараат совршенство, и ќе биде вашето тајно оружје за постигнување и на најекстремните фризури со долготраен ефект.

Спецификации

Бренд
KYANA

Ананас ID

Шифра на производот
2RSXOVW7EB

EAN /   код

EAN /   код
5206707002780
450ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

KYANA спрејот за коса Extremе дава одлично зацврстување на косата.
Дизајниран е за оние кои бараат совршенство, и ќе биде вашето тајно оружје за постигнување и на најекстремните фризури со долготраен ефект.

Спецификации

Бренд
KYANA

Ананас ID

Шифра на производот
2RSXOVW7EB

EAN /   код

EAN /   код
5206707002780
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.