Selected image for L'OREAL PARIS Elseve Color Vive 10 vo 1 спреј за коса 150мл

L'OREAL PARIS Elseve Color Vive 10 vo 1 спреј за коса 150мл

383 ДЕНЗаштеда 77 ДЕН
306ДЕН
Понудата важи од 19/06/2024 до 30/06/2024

Опис на производот

L'Oreal Paris Elseve Color Vive Purple 10 во 1 спреј за руса коса. 10 ефекти во 1 производ - формула збогатена со растителен колаген против оштетување и губење на сјајот на косата после осветлување, боење или вадење на прамени. Заштитува од влага и топлина до 230°Ц, ја хидрира косата и го намалува кршењето до 99%, од првата употреба. Испрскајте директно по должината после шампонирањето за полесно фенирање, пред стилизирање за полесно обликување или како последен чекор за интензивен сјај и заштита. Во случај на контакт со очите, веднаш исплакнете ги темелно.

Спецификации

Бренд
L’Oréal Paris

Тежина и димензии

Тежина
0.2 kg

Карактеристики

Како да се користи
Попрскајте директно по должината по шампонирањето за полесно сушење со фен, пред стилизирање за полесно обликување или како последен чекор за интензивен сјај и заштита
Без суровост
Не
Други карактеристики
Ефект на спреј за коса: Заштитува од влага и топлина до 230°C, ја хидрира косата и го намалува пукањето до 99%, од првата употреба.;

Ананас ID

Шифра на производот
W5R0OYC0EF

EAN /   код

EAN /   код
3600524042509
383 ДЕНЗаштеда 77 ДЕН
306ДЕН
Понудата важи од 19/06/2024 до 30/06/2024

Опис на производот

L'Oreal Paris Elseve Color Vive Purple 10 во 1 спреј за руса коса. 10 ефекти во 1 производ - формула збогатена со растителен колаген против оштетување и губење на сјајот на косата после осветлување, боење или вадење на прамени. Заштитува од влага и топлина до 230°Ц, ја хидрира косата и го намалува кршењето до 99%, од првата употреба. Испрскајте директно по должината после шампонирањето за полесно фенирање, пред стилизирање за полесно обликување или како последен чекор за интензивен сјај и заштита. Во случај на контакт со очите, веднаш исплакнете ги темелно.

Спецификации

Бренд
L’Oréal Paris

Тежина и димензии

Тежина
0.2 kg

Карактеристики

Како да се користи
Попрскајте директно по должината по шампонирањето за полесно сушење со фен, пред стилизирање за полесно обликување или како последен чекор за интензивен сјај и заштита
Без суровост
Не
Други карактеристики
Ефект на спреј за коса: Заштитува од влага и топлина до 230°C, ја хидрира косата и го намалува пукањето до 99%, од првата употреба.;

Ананас ID

Шифра на производот
W5R0OYC0EF

EAN /   код

EAN /   код
3600524042509
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.