Selected image for L'OREAL PARIS Elseve Extraordinary масло за коса 100мл

L'OREAL PARIS Elseve Extraordinary масло за коса 100мл

564 ДЕНЗаштеда 113 ДЕН
451ДЕН
Понудата важи од 19/06/2024 до 30/06/2024

Опис на производот

• хранливо масло: збогатете ја косата со L'OREAL PARIS Elseve Extraordinary Oil, богат третман кој обезбедува интензивна исхрана и сјај.

• УНИВЕРЗАЛНА АПЛИКАЦИЈА: Без разлика на типот на вашата коса, ова масло е совршен избор за нега, обезбедувајќи мекост и виталност од коренот до врвовите.

• ЛЕСНА ПРИМЕНА: Едноставно нанесете 1 до 2 пумпи масло на целата должина на косата, без разлика дали е сува или влажна, за моментален ефект.

• БРЗА АПСОРПЦИЈА: Формулацијата за масло овозможува брза апсорпција без чувство на тежина или маснотија, оставајќи ја косата неодоливо мека и сјајна.

• БЕЗБЕДНА УПОТРЕБА: Во случај маслото да влезе во очите, не грижете се, само измијте го со многу вода.

Откријте ја магијата на L'OREAL PARIS Elseve Extraordinary Oil, масло кое го трансформира изгледот и чувството на вашата коса. Без разлика дали имате сува, оштетена или нормална коса, ова масло ќе и ја даде потребната храна и ќе ја направи неверојатно мека и сјајна. Неговата лесна формула овозможува брзо да се апсорбира, не оставајќи мрсни остатоци, туку само здрав изглед и чувство на свиленкаста мазност.

За најдобри резултати, нанесете масло на влажна или сува коса, не е потребно плакнење. Со само 1 до 2 преса, вашата коса ќе биде подготвена за обликување или природно сушење. Освен што веднаш ќе забележите промена, со редовна употреба косата станува поцврста и поотпорна на надворешни влијанија.

Безбедноста е исто така важна, па во случај маслото да ви влезе во очите, едноставно измијте ги со вода. Ова масло е создадено да биде ваш доверлив партнер во секојдневната нега на косата, давајќи му се што е потребно за да изгледа и да се чувствува фантастично.

Не ја пропуштајте можноста да направите вашата коса да блесне со полн сјај. Пробајте го L'OREAL PARIS Elseve Extraordinary Oil и уверете се во неговата магична моќ. Косата ќе ви се заблагодари.

Спецификации

Бренд
L’Oréal Paris

Тежина и димензии

Тежина
0.15 kg

Карактеристики

Волумен
100 ml
Како да се користи
Нанесете 1 до 2 притисоци на целата должина на косата. Во случај на контакт со очи, веднаш исплакнете.
Без суровост
Не

Ананас ID

Шифра на производот
MDR0O1RISY

EAN /   код

EAN /   код
3600522470540
564 ДЕНЗаштеда 113 ДЕН
451ДЕН
Понудата важи од 19/06/2024 до 30/06/2024

Опис на производот

• хранливо масло: збогатете ја косата со L'OREAL PARIS Elseve Extraordinary Oil, богат третман кој обезбедува интензивна исхрана и сјај.

• УНИВЕРЗАЛНА АПЛИКАЦИЈА: Без разлика на типот на вашата коса, ова масло е совршен избор за нега, обезбедувајќи мекост и виталност од коренот до врвовите.

• ЛЕСНА ПРИМЕНА: Едноставно нанесете 1 до 2 пумпи масло на целата должина на косата, без разлика дали е сува или влажна, за моментален ефект.

• БРЗА АПСОРПЦИЈА: Формулацијата за масло овозможува брза апсорпција без чувство на тежина или маснотија, оставајќи ја косата неодоливо мека и сјајна.

• БЕЗБЕДНА УПОТРЕБА: Во случај маслото да влезе во очите, не грижете се, само измијте го со многу вода.

Откријте ја магијата на L'OREAL PARIS Elseve Extraordinary Oil, масло кое го трансформира изгледот и чувството на вашата коса. Без разлика дали имате сува, оштетена или нормална коса, ова масло ќе и ја даде потребната храна и ќе ја направи неверојатно мека и сјајна. Неговата лесна формула овозможува брзо да се апсорбира, не оставајќи мрсни остатоци, туку само здрав изглед и чувство на свиленкаста мазност.

За најдобри резултати, нанесете масло на влажна или сува коса, не е потребно плакнење. Со само 1 до 2 преса, вашата коса ќе биде подготвена за обликување или природно сушење. Освен што веднаш ќе забележите промена, со редовна употреба косата станува поцврста и поотпорна на надворешни влијанија.

Безбедноста е исто така важна, па во случај маслото да ви влезе во очите, едноставно измијте ги со вода. Ова масло е создадено да биде ваш доверлив партнер во секојдневната нега на косата, давајќи му се што е потребно за да изгледа и да се чувствува фантастично.

Не ја пропуштајте можноста да направите вашата коса да блесне со полн сјај. Пробајте го L'OREAL PARIS Elseve Extraordinary Oil и уверете се во неговата магична моќ. Косата ќе ви се заблагодари.

Спецификации

Бренд
L’Oréal Paris

Тежина и димензии

Тежина
0.15 kg

Карактеристики

Волумен
100 ml
Како да се користи
Нанесете 1 до 2 притисоци на целата должина на косата. Во случај на контакт со очи, веднаш исплакнете.
Без суровост
Не

Ананас ID

Шифра на производот
MDR0O1RISY

EAN /   код

EAN /   код
3600522470540
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.