Slike LA ROCHE POSAY Гел за миење лице Toleriane 400 ml
Slike LA ROCHE POSAY Гел за миење лице Toleriane 400 ml
Slike LA ROCHE POSAY Гел за миење лице Toleriane 400 ml
Slike LA ROCHE POSAY Гел за миење лице Toleriane 400 ml
Slike LA ROCHE POSAY Гел за миење лице Toleriane 400 ml
Slike LA ROCHE POSAY Гел за миење лице Toleriane 400 ml
Slike LA ROCHE POSAY Гел за миење лице Toleriane 400 ml
Slike LA ROCHE POSAY Гел за миење лице Toleriane 400 ml
Slike LA ROCHE POSAY Гел за миење лице Toleriane 400 ml
Slike LA ROCHE POSAY Гел за миење лице Toleriane 400 ml
Slike LA ROCHE POSAY Гел за миење лице Toleriane 400 ml
Slike LA ROCHE POSAY Гел за миење лице Toleriane 400 ml
Slike LA ROCHE POSAY Гел за миење лице Toleriane 400 ml
Slike LA ROCHE POSAY Гел за миење лице Toleriane 400 ml
Slike LA ROCHE POSAY Гел за миење лице Toleriane 400 ml
Slike LA ROCHE POSAY Гел за миење лице Toleriane 400 ml
Slike LA ROCHE POSAY Гел за миење лице Toleriane 400 ml
Slike LA ROCHE POSAY Гел за миење лице Toleriane 400 ml
Slike LA ROCHE POSAY Гел за миење лице Toleriane 400 ml
Slike LA ROCHE POSAY Гел за миење лице Toleriane 400 ml

LA ROCHE POSAY Гел за миење лице Toleriane 400 ml

Anni Farm
1.320ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Против непријатно затегнување на кожата. Против сувост. Формула за активно чистење на кожата. Содржи само суштински состојки за чистење на кожата и отстранување на шминката: кокобетаин, површинско-активна компонента за нежно чистење и ниацинамид, керамиди и пантенол кои помагаат во одржување на здрава кожна бариера.

Спецификации

Бренд
LA ROCHE POSAY

Карактеристики

Пол
Унисекс
Боја на производот
Транспарентна
Како да се користи
Во влажни раце втријте мала количина Toleriana Nourishing Face Wash. Нанесете на лицето избегнувајќи го пределот околу очите. Нежно масирајте во кожата, исплакнете, исушете го без триење.
Состојки
aqua / water, glycerin, pentaerythrityl tetraethylhexanoate, propylene glycol, ammonium polyacryloyldimethyl taurate, polysorbate 60, ceramide np, niacinamide, sodium chloride, coco-betaine, disodium edta, caprylyl glycol, panthenol, t-butyl alcohol, tocopherol

Тежина

Волумен
400 ml

Ананас ID

Шифра на производот
U1SYZYW9QV

EAN /   код

EAN /   код
3337875545778
1.320ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Против непријатно затегнување на кожата. Против сувост. Формула за активно чистење на кожата. Содржи само суштински состојки за чистење на кожата и отстранување на шминката: кокобетаин, површинско-активна компонента за нежно чистење и ниацинамид, керамиди и пантенол кои помагаат во одржување на здрава кожна бариера.

Спецификации

Бренд
LA ROCHE POSAY

Карактеристики

Пол
Унисекс
Боја на производот
Транспарентна
Како да се користи
Во влажни раце втријте мала количина Toleriana Nourishing Face Wash. Нанесете на лицето избегнувајќи го пределот околу очите. Нежно масирајте во кожата, исплакнете, исушете го без триење.
Состојки
aqua / water, glycerin, pentaerythrityl tetraethylhexanoate, propylene glycol, ammonium polyacryloyldimethyl taurate, polysorbate 60, ceramide np, niacinamide, sodium chloride, coco-betaine, disodium edta, caprylyl glycol, panthenol, t-butyl alcohol, tocopherol

Тежина

Волумен
400 ml

Ананас ID

Шифра на производот
U1SYZYW9QV

EAN /   код

EAN /   код
3337875545778

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.