Slike LA ROCHE POSAY Корективна крема за лице Effaclar Duo (+) SPF 30 40 ml
Slike LA ROCHE POSAY Корективна крема за лице Effaclar Duo (+) SPF 30 40 ml
Slike LA ROCHE POSAY Корективна крема за лице Effaclar Duo (+) SPF 30 40 ml
Slike LA ROCHE POSAY Корективна крема за лице Effaclar Duo (+) SPF 30 40 ml
Slike LA ROCHE POSAY Корективна крема за лице Effaclar Duo (+) SPF 30 40 ml
Slike LA ROCHE POSAY Корективна крема за лице Effaclar Duo (+) SPF 30 40 ml
Slike LA ROCHE POSAY Корективна крема за лице Effaclar Duo (+) SPF 30 40 ml
Slike LA ROCHE POSAY Корективна крема за лице Effaclar Duo (+) SPF 30 40 ml
Slike LA ROCHE POSAY Корективна крема за лице Effaclar Duo (+) SPF 30 40 ml
Slike LA ROCHE POSAY Корективна крема за лице Effaclar Duo (+) SPF 30 40 ml
Slike LA ROCHE POSAY Корективна крема за лице Effaclar Duo (+) SPF 30 40 ml
Slike LA ROCHE POSAY Корективна крема за лице Effaclar Duo (+) SPF 30 40 ml
Slike LA ROCHE POSAY Корективна крема за лице Effaclar Duo (+) SPF 30 40 ml
Slike LA ROCHE POSAY Корективна крема за лице Effaclar Duo (+) SPF 30 40 ml
Slike LA ROCHE POSAY Корективна крема за лице Effaclar Duo (+) SPF 30 40 ml
Slike LA ROCHE POSAY Корективна крема за лице Effaclar Duo (+) SPF 30 40 ml

LA ROCHE POSAY Корективна крема за лице Effaclar Duo (+) SPF 30 40 ml

ПЗУ Аптека Полин
1.540ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

La Roche-Posay Effaclar duo + spf 30 кремот е наменет за мрсна кожа со поизразени неправилности и флеки. Кремот штити од UVA/UVB зраци, загадување од околината што може да доведе до формирање на црвени и кафени дамки на кожата.

Спецификации

Бренд
LA ROCHE POSAY

Карактеристики

Пол
Унисекс
Боја на производот
Бела
Како да се користи
Нанесете наутро на целото лице на претходно исчистена кожа. Ова не е производ за заштита од сонце.
Фактор за заштита од сонце spf
30
Состојки
aqua / water, octocrylene, glycerin, homosalate, ethylhexyl salicylate, alcohol, denat., niacinamide, butyl, methoxydi benzoylmethane, dimethicone, sorbitan stearate, silica, isopropyllauroyl, sarcosinate, styrene/acrylates, copolymer, propylene glycol, potassium cetylphosphate, diisopropyl sebacate, peg-20, peg-8, laurate, zinc pca, dimethicone/vinyl, dimeth icone crosspolymer, 2-oleamido-1,3-octadecanediol, inulin lauryl carbamate, carnosine, poloxamer338, ammonium, polyacryloyldimethyl taurate, disodium edta, sucrose cocoate, capryloyl salicylic acid, xanthangum, t- butylalcohol, bht, salicylic acid, parfum / fragrance

Тежина

Волумен
40 ml

Ананас ID

Шифра на производот
Y3TEFTJYVS

EAN /   код

EAN /   код
3337875549493
1.540ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

La Roche-Posay Effaclar duo + spf 30 кремот е наменет за мрсна кожа со поизразени неправилности и флеки. Кремот штити од UVA/UVB зраци, загадување од околината што може да доведе до формирање на црвени и кафени дамки на кожата.

Спецификации

Бренд
LA ROCHE POSAY

Карактеристики

Пол
Унисекс
Боја на производот
Бела
Како да се користи
Нанесете наутро на целото лице на претходно исчистена кожа. Ова не е производ за заштита од сонце.
Фактор за заштита од сонце spf
30
Состојки
aqua / water, octocrylene, glycerin, homosalate, ethylhexyl salicylate, alcohol, denat., niacinamide, butyl, methoxydi benzoylmethane, dimethicone, sorbitan stearate, silica, isopropyllauroyl, sarcosinate, styrene/acrylates, copolymer, propylene glycol, potassium cetylphosphate, diisopropyl sebacate, peg-20, peg-8, laurate, zinc pca, dimethicone/vinyl, dimeth icone crosspolymer, 2-oleamido-1,3-octadecanediol, inulin lauryl carbamate, carnosine, poloxamer338, ammonium, polyacryloyldimethyl taurate, disodium edta, sucrose cocoate, capryloyl salicylic acid, xanthangum, t- butylalcohol, bht, salicylic acid, parfum / fragrance

Тежина

Волумен
40 ml

Ананас ID

Шифра на производот
Y3TEFTJYVS

EAN /   код

EAN /   код
3337875549493
Понуди од други продавачи за истиот производ
LA ROCHE POSAY Корективна крема за лице Effaclar Duo (+) SPF 30 40 ml
LA ROCHE POSAY Корективна крема за лице Effaclar Duo (+) SPF 30 40 ml
1.650ДЕН
Кај продавачотAnni Farm

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Понуди од други продавачи за истиот производ
LA ROCHE POSAY Корективна крема за лице Effaclar Duo (+) SPF 30 40 ml
LA ROCHE POSAY Корективна крема за лице Effaclar Duo (+) SPF 30 40 ml
1.650ДЕН
Кај продавачотAnni Farm

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.