Slike LA ROCHE POSAY Крем купка Lipikar Syndet AP+ 400 ml
Slike LA ROCHE POSAY Крем купка Lipikar Syndet AP+ 400 ml
Slike LA ROCHE POSAY Крем купка Lipikar Syndet AP+ 400 ml
Slike LA ROCHE POSAY Крем купка Lipikar Syndet AP+ 400 ml
Slike LA ROCHE POSAY Крем купка Lipikar Syndet AP+ 400 ml
Slike LA ROCHE POSAY Крем купка Lipikar Syndet AP+ 400 ml
Slike LA ROCHE POSAY Крем купка Lipikar Syndet AP+ 400 ml
Slike LA ROCHE POSAY Крем купка Lipikar Syndet AP+ 400 ml
Slike LA ROCHE POSAY Крем купка Lipikar Syndet AP+ 400 ml
Slike LA ROCHE POSAY Крем купка Lipikar Syndet AP+ 400 ml
Slike LA ROCHE POSAY Крем купка Lipikar Syndet AP+ 400 ml
Slike LA ROCHE POSAY Крем купка Lipikar Syndet AP+ 400 ml
Slike LA ROCHE POSAY Крем купка Lipikar Syndet AP+ 400 ml
Slike LA ROCHE POSAY Крем купка Lipikar Syndet AP+ 400 ml
Slike LA ROCHE POSAY Крем купка Lipikar Syndet AP+ 400 ml
Slike LA ROCHE POSAY Крем купка Lipikar Syndet AP+ 400 ml
Slike LA ROCHE POSAY Крем купка Lipikar Syndet AP+ 400 ml
Slike LA ROCHE POSAY Крем купка Lipikar Syndet AP+ 400 ml
Slike LA ROCHE POSAY Крем купка Lipikar Syndet AP+ 400 ml
Slike LA ROCHE POSAY Крем купка Lipikar Syndet AP+ 400 ml
Slike LA ROCHE POSAY Крем купка Lipikar Syndet AP+ 400 ml
Slike LA ROCHE POSAY Крем купка Lipikar Syndet AP+ 400 ml
Slike LA ROCHE POSAY Крем купка Lipikar Syndet AP+ 400 ml
Slike LA ROCHE POSAY Крем купка Lipikar Syndet AP+ 400 ml

LA ROCHE POSAY Крем купка Lipikar Syndet AP+ 400 ml

ПЗУ Аптека Полин
1.530ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Производ за чистење на телото со исклучително нежен состав. Помага да се врати природната рамнотежа на кожата, ја штити заштитната бариера и влијае на обновувањето на рамнотежата на микробиомот. Прилагоден е за употреба на чувствителна и многу сува кожа, како и кожа на бебиња. Во исто време, ова е идеален производ за кожа склона кон иритација, атопија или чешање. Lipikar Syndet ја смирува кожата склона кон атопија и ги ублажува тегобите како сувост. Формулата е збогатена со шеа путер и ниацинамид, заедно со Aqua Posae Filiformis, исклучиво патентирана состојка која делува на кожните фактори склони кон атопија.

Спецификации

Бренд
LA ROCHE POSAY

Карактеристики

Пол
Унисекс
Волумен
400 ml
Погоден за сите типови кожа
За сува кожа
Без суровост
Не
Состојки
АКВА / ВОДА ГЛИЦЕРИН НАТРИУМ ЛАУРЕТ СУЛФАТ PEG-200 ХИДРОГЕНИРАН ГЛИЦЕРИЛ ПАЛМАТ КОКО-БЕТАИН ПОЛИСОРБАТ 20 PEG-7 ГЛИЦЕРИЛ КОКОАТ НИАЦИНАМИД АКРИЛАТЕС Б. ИД КОКАМИД МЕА

Ананас ID

Шифра на производот
MYSEF5DFVX

EAN /   код

EAN /   код
3337875537315
1.530ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Производ за чистење на телото со исклучително нежен состав. Помага да се врати природната рамнотежа на кожата, ја штити заштитната бариера и влијае на обновувањето на рамнотежата на микробиомот. Прилагоден е за употреба на чувствителна и многу сува кожа, како и кожа на бебиња. Во исто време, ова е идеален производ за кожа склона кон иритација, атопија или чешање. Lipikar Syndet ја смирува кожата склона кон атопија и ги ублажува тегобите како сувост. Формулата е збогатена со шеа путер и ниацинамид, заедно со Aqua Posae Filiformis, исклучиво патентирана состојка која делува на кожните фактори склони кон атопија.

Спецификации

Бренд
LA ROCHE POSAY

Карактеристики

Пол
Унисекс
Волумен
400 ml
Погоден за сите типови кожа
За сува кожа
Без суровост
Не
Состојки
АКВА / ВОДА ГЛИЦЕРИН НАТРИУМ ЛАУРЕТ СУЛФАТ PEG-200 ХИДРОГЕНИРАН ГЛИЦЕРИЛ ПАЛМАТ КОКО-БЕТАИН ПОЛИСОРБАТ 20 PEG-7 ГЛИЦЕРИЛ КОКОАТ НИАЦИНАМИД АКРИЛАТЕС Б. ИД КОКАМИД МЕА

Ананас ID

Шифра на производот
MYSEF5DFVX

EAN /   код

EAN /   код
3337875537315
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.