Slike LAMART Готварски нож LT 2135
Slike LAMART Готварски нож LT 2135

LAMART Готварски нож LT 2135

АНАНАС ШОП
460ДЕН

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

Готварски нож
Сечило од нерѓосувачки челик
Рачка од пластика
Должина на сечило: 20 cm
Должина: 33.5 cm

Спецификации

Бренд
Lamart

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
F7CNFMH7DT

EAN /   код

EAN /   код
ANTAK5FI6N
460ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Готварски нож
Сечило од нерѓосувачки челик
Рачка од пластика
Должина на сечило: 20 cm
Должина: 33.5 cm

Спецификации

Бренд
Lamart

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
F7CNFMH7DT

EAN /   код

EAN /   код
ANTAK5FI6N
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.