Slike LAMART Гусана тава 1063 LT
Slike LAMART Гусана тава 1063 LT

LAMART Гусана тава 1063 LT

АНАНАС ШОП
1.420ДЕН

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

Гусана тава
Нелеплива површина
Пречник: 24 cm
Индукциска
Црна боја
Садовите од леано железо не ги менуваат својствата, имаат висок квалитет и отпорност
Слоеви кои штитат од гребаници
Отпорност на температури до 280°C.
Висока механичка и хемиска отпорност
Внатрешниот слој со ребрасто или обликувано дно овозможува готвење со малку масло и спречува лепење на храната
Големите рачки овозможуваат рамономерна распределба на тежината и сигурно држење
Едноставно одржување и чистење

Спецификации

Бренд
Lamart

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
06CNFE22T9

EAN /   код

EAN /   код
ANZBK5F7OX
1.420ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Гусана тава
Нелеплива површина
Пречник: 24 cm
Индукциска
Црна боја
Садовите од леано железо не ги менуваат својствата, имаат висок квалитет и отпорност
Слоеви кои штитат од гребаници
Отпорност на температури до 280°C.
Висока механичка и хемиска отпорност
Внатрешниот слој со ребрасто или обликувано дно овозможува готвење со малку масло и спречува лепење на храната
Големите рачки овозможуваат рамономерна распределба на тежината и сигурно држење
Едноставно одржување и чистење

Спецификации

Бренд
Lamart

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
06CNFE22T9

EAN /   код

EAN /   код
ANZBK5F7OX

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.