Slike LAMART Гусана тава 1070 LT
Slike LAMART Гусана тава 1070 LT

LAMART Гусана тава 1070 LT

АНАНАС ШОП
1.580ДЕН

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

Гусана тава
Нелеплива површина
Пречник: 25 cm
Индукциска
Црна боја
Висина: 5 cm
Садовите од леано железо не ги менуваат својствата, имаат висок квалитет и отпорност
Слоеви кои штитат од гребаници
Отпорност на температури до 280°C.
Висока механичка и хемиска отпорност
Внатрешниот слој со ребрасто или обликувано дно овозможува готвење со малку масло и спречува лепење на храната
Големите рачки овозможуваат рамономерна распределба на тежината и сигурно држење
Едноставно одржување и чистење

Спецификации

Бренд
Lamart

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
VLCNFRDTJ7

EAN /   код

EAN /   код
ANUBK5FJZ7
1.580ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Гусана тава
Нелеплива површина
Пречник: 25 cm
Индукциска
Црна боја
Висина: 5 cm
Садовите од леано железо не ги менуваат својствата, имаат висок квалитет и отпорност
Слоеви кои штитат од гребаници
Отпорност на температури до 280°C.
Висока механичка и хемиска отпорност
Внатрешниот слој со ребрасто или обликувано дно овозможува готвење со малку масло и спречува лепење на храната
Големите рачки овозможуваат рамономерна распределба на тежината и сигурно држење
Едноставно одржување и чистење

Спецификации

Бренд
Lamart

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
VLCNFRDTJ7

EAN /   код

EAN /   код
ANUBK5FJZ7
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.