Slike LAMART Калап за куглоф LT 3073
Slike LAMART Калап за куглоф LT 3073

LAMART Калап за куглоф LT 3073

АНАНАС ШОП
550ДЕН

Боја:Бордо

Информации за испорака

Опис на производот

Печник 23 cm
Димензии 23 x 23 x 11 cm
Материјал Carbon Steel
Нелеплива површина
Црвена боја
Практичен додаток за печење со мала тежина
Изработен од челик погоден за контакт со храна
Отпорен на температури 60°C - 230°C
За употреба во печка или во ладилник
Брзо и лесно одлепување од подлогата
Може да се мие во машина

Спецификации

Бренд
Lamart

Карактеристики

Боја на производот
Бордо

Ананас ID

Шифра на производот
HACNF3S8AU

EAN /   код

EAN /   код
ANDCK5FNZK
550ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Печник 23 cm
Димензии 23 x 23 x 11 cm
Материјал Carbon Steel
Нелеплива површина
Црвена боја
Практичен додаток за печење со мала тежина
Изработен од челик погоден за контакт со храна
Отпорен на температури 60°C - 230°C
За употреба во печка или во ладилник
Брзо и лесно одлепување од подлогата
Може да се мие во машина

Спецификации

Бренд
Lamart

Карактеристики

Боја на производот
Бордо

Ананас ID

Шифра на производот
HACNF3S8AU

EAN /   код

EAN /   код
ANDCK5FNZK
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.