Slike LAMART Лажица за цедење LT 3976
Slike LAMART Лажица за цедење LT 3976

LAMART Лажица за цедење LT 3976

АНАНАС ШОП
220ДЕН

Боја:Сива

Информации за испорака

Опис на производот

Силиконски долен дел
Спојка од нерѓосувачки челик
Рачка од дрво
Резистентна на температури до 210 °C

Спецификации

Бренд
Lamart

Карактеристики

Боја на производот
Сива

Ананас ID

Шифра на производот
IMCNFB89JG

EAN /   код

EAN /   код
ANXAK5FLXV
220ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Силиконски долен дел
Спојка од нерѓосувачки челик
Рачка од дрво
Резистентна на температури до 210 °C

Спецификации

Бренд
Lamart

Карактеристики

Боја на производот
Сива

Ананас ID

Шифра на производот
IMCNFB89JG

EAN /   код

EAN /   код
ANXAK5FLXV

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.