Slike LAMART Лажица за готвење LT 3978
Slike LAMART Лажица за готвење LT 3978

LAMART Лажица за готвење LT 3978

АНАНАС ШОП
220ДЕН

Боја:Сива

Информации за испорака

Опис на производот

Силиконски долен дел
Спојка од нерѓосувачки челик
Рачка од дрво
Резистентна на температури до 210 °C
Должина 34 cm

Спецификации

Бренд
Lamart

Карактеристики

Боја на производот
Сива

Ананас ID

Шифра на производот
KNCNFRP9OC

EAN /   код

EAN /   код
AN6BK5FVGQ
220ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Силиконски долен дел
Спојка од нерѓосувачки челик
Рачка од дрво
Резистентна на температури до 210 °C
Должина 34 cm

Спецификации

Бренд
Lamart

Карактеристики

Боја на производот
Сива

Ананас ID

Шифра на производот
KNCNFRP9OC

EAN /   код

EAN /   код
AN6BK5FVGQ

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.