Slike LAMART Леано тенџере LT 1209
Slike LAMART Леано тенџере LT 1209
Slike LAMART Леано тенџере LT 1209
Slike LAMART Леано тенџере LT 1209
Slike LAMART Леано тенџере LT 1209
Slike LAMART Леано тенџере LT 1209
Slike LAMART Леано тенџере LT 1209
Slike LAMART Леано тенџере LT 1209

LAMART Леано тенџере LT 1209

АНАНАС ШОП
4.240ДЕН

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

Лиен материјал
Димензии 25,5x12,5 cm
Капацитет 4,3 l
Боја ЦРНА
Висина 12,5 см
Одговара на сите видови шпорети
Прибор од емајлирано леано железо кој не ги менува своите својства, висок квалитет и отпорност.
Внатрешниот и надворешниот слој на емајлот штити од гребнатини.
Висока отпорност на температури до 280°C.
Квалитетно леано железо со нелеплив емајлиран слој со висока механичка и хемиска отпорност.
Внатрешниот слој овозможува готвење со малку маснотии и спречува лепење на храната.
Големите рачки овозможуваат рамномерна распределба на тежината и безбедно држење.
И покрај неговата тежина, емајлираното леано железо обезбедува најдобра можна спроводливост на топлина и својства за задржување.
Едноставно одржување и чистење.

Спецификации

Бренд
Lamart

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
CDCNFU1IFC

EAN /   код

EAN /   код
ANDFK5F8FF
4.240ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Лиен материјал
Димензии 25,5x12,5 cm
Капацитет 4,3 l
Боја ЦРНА
Висина 12,5 см
Одговара на сите видови шпорети
Прибор од емајлирано леано железо кој не ги менува своите својства, висок квалитет и отпорност.
Внатрешниот и надворешниот слој на емајлот штити од гребнатини.
Висока отпорност на температури до 280°C.
Квалитетно леано железо со нелеплив емајлиран слој со висока механичка и хемиска отпорност.
Внатрешниот слој овозможува готвење со малку маснотии и спречува лепење на храната.
Големите рачки овозможуваат рамномерна распределба на тежината и безбедно држење.
И покрај неговата тежина, емајлираното леано железо обезбедува најдобра можна спроводливост на топлина и својства за задржување.
Едноставно одржување и чистење.

Спецификации

Бренд
Lamart

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
CDCNFU1IFC

EAN /   код

EAN /   код
ANDFK5F8FF

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.