Slike LAMART Мелница LT 7041
Slike LAMART Мелница LT 7041
Slike LAMART Мелница LT 7041
Slike LAMART Мелница LT 7041
Slike LAMART Мелница LT 7041
Slike LAMART Мелница LT 7041
Slike LAMART Мелница LT 7041
Slike LAMART Мелница LT 7041
Slike LAMART Мелница LT 7041
Slike LAMART Мелница LT 7041
Slike LAMART Мелница LT 7041
Slike LAMART Мелница LT 7041
Slike LAMART Мелница LT 7041
Slike LAMART Мелница LT 7041
Slike LAMART Мелница LT 7041
Slike LAMART Мелница LT 7041

LAMART Мелница LT 7041

АНАНАС ШОП
1.599ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Мелница за месо со дрвена рачка
Изработена од квалитетно леано железо
Целосно расклоплива и лесна за одржување и чистење
Лесно се склопува
Димензии 7,5 x 20,5 x 19 cm

Спецификации

Бренд
Lamart

Дизајн

тип на јадење
Инокс

Карактеристики

Едноставно чистење
Да
Сечила од нерѓосувачки челик
Не
Турбо
Не

Ананас ID

Шифра на производот
G1NHGVFP2O

EAN /   код

EAN /   код
ANJCC6GHNX
1.599ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Мелница за месо со дрвена рачка
Изработена од квалитетно леано железо
Целосно расклоплива и лесна за одржување и чистење
Лесно се склопува
Димензии 7,5 x 20,5 x 19 cm

Спецификации

Бренд
Lamart

Дизајн

тип на јадење
Инокс

Карактеристики

Едноставно чистење
Да
Сечила од нерѓосувачки челик
Не
Турбо
Не

Ананас ID

Шифра на производот
G1NHGVFP2O

EAN /   код

EAN /   код
ANJCC6GHNX
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.