Slike LAMART Модла за мафини LT 3072
Slike LAMART Модла за мафини LT 3072

LAMART Модла за мафини LT 3072

АНАНАС ШОП
630ДЕН

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

Практична и лесна модла за мафини
Изработена од карбон челик
Погодна за работа на температури: -60 ° C to 230 ° C
Со 12 калапи за мафини
Употреба во рерна како и во фрижидери и ладилници
Гаранција за лесно отстранување на мафините од модлата
Може да се мие и во машина за садови

Спецификации

Бренд
Lamart

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
7FCNFIUCIN

EAN /   код

EAN /   код
ANLAK5FXB3
630ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Практична и лесна модла за мафини
Изработена од карбон челик
Погодна за работа на температури: -60 ° C to 230 ° C
Со 12 калапи за мафини
Употреба во рерна како и во фрижидери и ладилници
Гаранција за лесно отстранување на мафините од модлата
Може да се мие и во машина за садови

Спецификации

Бренд
Lamart

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
7FCNFIUCIN

EAN /   код

EAN /   код
ANLAK5FXB3

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.