Slike LAMART Отварач за тапи LT 2070
Slike LAMART Отварач за тапи LT 2070

LAMART Отварач за тапи LT 2070

АНАНАС ШОП
470ДЕН

Боја:Сива

Информации за испорака

Опис на производот

Висина 19 cm
Материјал - легура од цинк и заштитна површина од никел
Сива боја
Може да се мие во машина за садови

Спецификации

Бренд
Lamart

Карактеристики

Боја на производот
Сива

Ананас ID

Шифра на производот
2CCNFZ6JRJ

EAN /   код

EAN /   код
ANEDK5FE13
470ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Висина 19 cm
Материјал - легура од цинк и заштитна површина од никел
Сива боја
Може да се мие во машина за садови

Спецификации

Бренд
Lamart

Карактеристики

Боја на производот
Сива

Ананас ID

Шифра на производот
2CCNFZ6JRJ

EAN /   код

EAN /   код
ANEDK5FE13

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.