Slike LAMART Преса за лук LT 2072
Slike LAMART Преса за лук LT 2072

LAMART Преса за лук LT 2072

АНАНАС ШОП
340ДЕН

Боја:Сива

Информации за испорака

Опис на производот

Направено од метал
Должина 16 cm
Може да се мие во машина за садови

Спецификации

Бренд
Lamart

Карактеристики

Боја на производот
Сива

Ананас ID

Шифра на производот
UTCNF1NCEJ

EAN /   код

EAN /   код
ANFBK5FIUN
340ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Направено од метал
Должина 16 cm
Може да се мие во машина за садови

Спецификации

Бренд
Lamart

Карактеристики

Боја на производот
Сива

Ананас ID

Шифра на производот
UTCNF1NCEJ

EAN /   код

EAN /   код
ANFBK5FIUN

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.