Slike LAMART Сет прибор за јадење LEILA LT 5002
Slike LAMART Сет прибор за јадење LEILA LT 5002

LAMART Сет прибор за јадење LEILA LT 5002

АНАНАС ШОП
1.899ДЕН

Боја:Сребрена

Информации за испорака

Опис на производот

Stainless Steel 18/0
Прибор за јадење со 24 парчиња (чајни лажици, лажици, вилушки и ножеви)
Квалитетна дизајнерска серија за секојдневна употреба
Може да се мијат во машина за садови

Спецификации

Бренд
Lamart

Карактеристики

Боја на производот
Сребрена

Ананас ID

Шифра на производот
I8CNFU4KFU

EAN /   код

EAN /   код
ANRCK5F1CP
1.899ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Stainless Steel 18/0
Прибор за јадење со 24 парчиња (чајни лажици, лажици, вилушки и ножеви)
Квалитетна дизајнерска серија за секојдневна употреба
Може да се мијат во машина за садови

Спецификации

Бренд
Lamart

Карактеристики

Боја на производот
Сребрена

Ананас ID

Шифра на производот
I8CNFU4KFU

EAN /   код

EAN /   код
ANRCK5F1CP
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.