Slike LAMART Тава за на скара LT 5031
Slike LAMART Тава за на скара LT 5031

LAMART Тава за на скара LT 5031

АНАНАС ШОП
686ДЕН

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

Димензии 30 x 30 cm
Материјал дрво/ карбон челик
За љубители на скара
Тава за скара од лесен карбон челик со преклопувачка рачка за печење на прилози, зеленчук и месо
Отворите го подобруваат циркулирањето на топлината со кое се скратува времето на печење

Спецификации

Бренд
Lamart

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
FUCNFKMOAE

EAN /   код

EAN /   код
ANUEK5F62U
686ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Димензии 30 x 30 cm
Материјал дрво/ карбон челик
За љубители на скара
Тава за скара од лесен карбон челик со преклопувачка рачка за печење на прилози, зеленчук и месо
Отворите го подобруваат циркулирањето на топлината со кое се скратува времето на печење

Спецификации

Бренд
Lamart

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
FUCNFKMOAE

EAN /   код

EAN /   код
ANUEK5F62U
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.